Organizując urodziny dla dziewczynki często trzeba się nie lada nagłowić. Pomysły powinny być zaskakujące i niespodziewane, tak aby dziewczynka ucieszyła się z organizowanego przyjęcia. Warto postawić przede wszystkim na barwne przyjęcie, pełne kolorów i radości.

Użyj gadżetów!

Dekoracje na urodziny dziewczynki to nic trudnego do znalezienia. Zacznijmy od udekorowania pokoju. Możemy użyć wesołych, kolorowych girland, spersonalizowanych balonów w ulubione postacie dziewczynki czy banerów z wybranym przez nas napisem. Warto także zakupić balony napełnione helem i umieścić je pod sufitem. Obecnie w wielu sklepach można spotkać również kolorowe czapeczki. Możemy zakupić gotowe albo zamówić specjalne z imionami, postaciami z bajek czy innymi wzorkami. Świetnym pomysłem jest także rozsypanie konfetti, które zrobi wrażenie na każdej solenizantce. Możemy także zaopatrzyć się w piszczałki czy barwne szarfy.

Kolorowe jedzenie

Ozdobić możemy nie tylko pokój, ale również podawane jedzenie! Dekoracje na urodziny to także malutkie parasolki niczym w drinkach dla dorosłych. Warto nalać dzieciom soku żurawinowego do fantazyjnych pucharów i dołożyć do tego parasolkę w ulubionym kolorze solenizantki. Z pewnością taki pomysł ucieszy wszystkie dzieci.
Podając tort, możemy użyć również kolorowych, bezpiecznych i jadalnych barwników, a także kolorowego lukru. Dzieci będą bardziej zainteresowane i zaciekawione.

Takie pełne radości urodziny doceni każda dziewczynka. Zwłaszcza użycie jej ulubionych motywów na urodzinowych gadżetów będzie bardzo trafionym pomysłem. Która dziewczynka nie chciałaby spędzać urodzin także z ulubioną postacią?