Zrobiło się ciepło, a więc dobrym pomysłem jest wyprawienie urodzinowej imprezy w ogrodzie. Dostać dekoracje do ogródka wbrew pozorom nie jest wcale tak ciężko. W dobie internetu który jest pełen ofert na dekoracje jak i również inspiracji zadanie jest rzeklibyśmy nawet banalne. Więc zadajmy sobie równie proste pytanie co do czego i dla czego?

Dekoracje na urodziny w ogrodzie dla chłopca


Naturalnie kolorem przewodnim dla chłopca są niebieski i błękitny. Możemy przełamać kontrast np kolorem srebrnym. Pięknie prezentują się balony np srebrna cyfra w połączeniu z lateksowymi balonami błękitnymi tak jak na zdjęciu poniżej:

Jeżeli chcemy uzyskać taki efekt jak na zdjęciu musimy jeszcze znaleźć sklep z dekoracjami który napompuje dla nas baloniki. Możemy również napompować je sami. Do tego celu powinniśmy zaopatrzyć się w butle z helem, jej obsługa jest bardzo prosta. Warto jedynie pamiętać o tym, że taka jednorazowa butla z helem powinna posiadać plombę. Dzięki temu mamy pewność, iż jest nabita i nikt wcześniej z niej nie korzystał. Jeżeli nie jesteśmy przekonaniu o ilości helu w butli, możemy sprzedawcę poprosić o certyfikat napełnienia butli.

Dekoracje na urodziny w ogrodzie dla chłopca, co jeszcze?

Oprócz baloników możemy dodać różnego rodzaju girlandy, banery itd. Postarajmy się udekorować również stół. Do tego będzie najlepszy biały obrus papierowy. Taki w przystępnej cenie możecie Państwo znaleźć tutaj:
https://happenings.pl/obrus-6m-118m-bialy

Talerzyki, kubeczki i serwetki. Aktualnie na topie jest psi patrol i minionki. Jeżeli nie istotny jest dla nas motyw grunt żeby kolory były dobrane do chłopca.

Dekoracje na urodziny w ogrodzie dla dziewczynki

Sytuacja wygląda identycznie jak w przypadku chłopca. Dekoracje mogą być takie same tylko zadbajmy o ich kolorystykę. Tutaj z kolei powinna dominować barwa różowa. Najlepiej pastelowe, delikatne odcienie różu zapadające w pudrowy róż.

Jeżeli chodzi o kwestie bajkowe, tutaj również mamy pole do popisu. Od lat króluje frozen, inaczej kraina lodu. Jeżeli nasza pociecha zakochana jest w postaciach z tej bajki, warto pomyśleć o takiej aranżacji.

Poniżej parę przykładów jak możemy udekorować przyjęcie w ogrodzie: