Roczek dziecka to bardzo ważne wydarzenie przede wszystkim dla rodziców którzy patrzą jak ich pociecha rośnie. Istotne są również dekoracje i artykuły które dobierzemy na urodzinki naszego dziecka. Opiszemy jedne z ciekawszych dekoracji dla chłopca na roczek.

Dekoracje na roczek sklep

Pierwsze co nam się skojarzy z wystrojem na urodzin, nie ważne czy to roczek, czy inne to oczywiście balony. Balony to dobry wstęp do tego jakie chcielibyśmy dobrać dalej dekoracje. Aktualnie najbardziej modne są balony metalizowane w kolorze srebrnym, złotym, perłowym, różowym oraz błękitnym. Skupimy się na tym ostatnim. Do nich możemy dodać balony o pochodnej tego koloru np granat lub niebieski. Nie stosujmy jaśniejszego koloru niż błękit gdyż może być zbyt mdło. Zastanówmy się również na łączeniu tego koloru z innym dodatkowym np. złoto albo srebrno.

Teraz zacznijmy szukać dekoracji w nawet nie w konkretnym stylu, bo nie o styl tu chodzi, a w konkretnych kolorach. Wszystko co jest niebieskie, błękitne, granatowe jest kojarzone z chłopcem. Tak się przyjęło. Dlatego pomyślmy o banerze w kolorze niebieskim. Jest pełno sklepów internetowych które mają takie fajne banery “moje pierwsze urodzinki” ze słonikiem, bucikiem, czy innymi dodatkowymi elementami.  Oprócz baneru mamy świderki! bardzo ciekawe świderki możecie znaleźć w ofercie sklepu happenings.pl

Oprócz świderków, baloników i banerów na urodziny, co jeszcze będzie nam potrzebne?

Dekoracje stołu na urodziny

Podobnie jak wyżej, starajmy się dobierać dekoracje w kolorach niebieskich. Serwetki. Od tego zacznijmy, mogą być ze wzorami oraz czyste zwykłe serwetki bez wzorów, tak zwane jednolite. Przez stół możemy poprowadzić bieżnik w postaci organzy. Jest to niedrogi i fajny materiał który na pewno nada odpowiedniego wyrazu. Oprócz bieżnika na stół i serwetek pamiętajmy o kubeczkach, słomkach i talerzykach. Może coś w kropki? Jeżeli mamy srebrne dodatki, mogą one się znaleźć również na naszych papierowych naczyniach.

Tak naprawdę z grubsza to wszystko. Możemy pomyśleć o jakiś dodatkach w postaci piniaty. Na pewno jest to coś innego. Pamiętajmy oczywiście również o słodkościach! Ciasteczka, ciasta, a przede wszystkim tort to must have! 🙂